Grup Şirketleri
Etra, ana faaliyet alanı olan gayrimenkul yatırım ve geliştirme alanında Makro İnşaat şirketiyle kurduğu yenilikçi yaklaşım sayesinde sektörü geliştirirken aynı zamanda halkın duyduğu memnuniyet ile öncü ve güvenilir bir marka olmayı başardı. Hem yurt içinde hem de yurtdışında, altyapı ve üstyapı alanında yüksek mühendislik kapasitesi sayesinde bitmiş ve halen devam eden onlarca projesi bulunuyor. Son yıllarda şehirlerde artan nitelikli konut ve ticari talebe istinaden Makro İnşaat müşterilerine sadece kaliteli yapılar değil aynı zamanda mutlu yaşayacakları, keyifli ve sağlıklı bir yaşam kültürü de oluşturuyor.
2004 yılında kurulan Decovita Seramik ilk dönemlerinde, dünyanın önde gelen seramik şirketlerinin temsilciliğini yürütmüş; ayrıca dünyanın farklı coğrafyalarındaki üstün teknolojik altyapıya sahip fabrikalarda, Decovita markasıyla OEM üretimi yaptırmıştır. İthalat yapan bir firmadan, üreten ve ihracat yapan bir firma konumuna geçme kararı alan Decovita Seramik, 2016 yılında Bilecik ilindeki Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu fabrikada sırlı porselen seramik üretimine başlamıştır.
HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri ile birlikte sağlık & hizmet alanına giren Etra Holding, büyüklerimize hak ettikleri sağlıklı, aktif, sosyal ve doğayla iç içe yaşamı sağlamayı amaçlıyor. Sunduğu hizmetler ve sahip olduğu fiziki donanımlarıyla özgün bir sentez olarak ortaya çıkan HerDem, başta Türkiye olmak üzere dünyadaki bu segmente yönelik çözümlerden ayrışıyor. HerDem uzun vadede farklı bölgelere yayılarak prestijli bir zincir marka olmayı hedefliyor.
Etra Holding kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan misafirperverlik özelliği ile turizm sektöründe Türkiye’yi gururlandırdı ve Hampton by Hilton Kayaşehir 2017’de Avrupa’nın müşteri memnuniyeti en yüksek 2. oteli seçildi. Otel, 3. Havalimanı, Atatürk Havalimanı ve Avrupa Yakası’ndaki önemli sanayi bölgelerine olan yakınlığıyla yerli ve yabancı iş insanlarının tercihi haline geldi.