Grup Şirketleri


Gayrimenkul

Etra, ana faaliyet alanı olan gayrimenkul yatırım ve geliştirme alanında “Makro İnşaat” şirketiyle kurduğu yenilikçi yaklaşım sayesinde sektörü geliştirirken aynı zamanda yatırımcı ve müşteri memnuniyeti ile öncü ve güvenilir bir marka olmayı başardı.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında, altyapı ve üstyapı alanında yüksek mühendislik kapasitesi sayesinde bitmiş ve halen devam eden onlarca projesi bulunuyor.

Son yıllarda şehirlerde artan nitelikli konut ve ticari talebe istinaden Makro İnşaat, müşterilerine sadece kaliteli yapılar değil aynı zamanda mutlu yaşayacakları, keyifli ve sağlıklı bir yaşam kültürü de oluşturuyor.


Sanayi

Decovita 2016 yılında Bilecik ilindeki Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu fabrikada sırlı porselen seramik üretimine başlamıştır.

Decovita, doğadan aldığı ilhamla teknolojiyi buluşturarak yorumladığı yüzlerce renk ve desende ürünleri ile, baskı-renk kalitesi, sabit ölçü güvencesi, çizilmelere ve kimyasallara karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.

Tüm Türkiye’ye yayılan bayi ağı ve dünyanın farklı bölgelerinde çalışan ihracat ekibiyle ürünlerini ulaşılabilir fiyatlara tüketicileriyle buluşturmaktadır.


Eğlence & Hizmet

Yaklaşık 100.000 m2’lik bir alanda inşaatı tamamlanmak üzere olan Mola İstanbul eğlence köyünde; 42 adet tematik mimariye sahip konaklama bloğu, 22 adet eğlence ve aktivite alanı, 12 adet SPA, termal, havuz ve aquapark tesisi, 11 adet yemek ve alışveriş alanı, 4 adet gösteri ve toplantı merkezi, 8 adet spor ve yarışma alanı bulunmaktadır.

Ailece eğlence teması üzerinde odaklanılan konseptte, 3 yaştan 70 yaşına kadar ailenin her ferdine yönelik yüzlerce eğlence aktivitesi planlandı.

Mola İstanbul’da 12 farklı alanda SPA-Wellness, aile SPA’ları, 4 mevsim kullanıma uygun aqupark ve bay/bayan ayrı yüzme havuzları yer alıyor. SPA alanları destinasyon programlı ve kişiye özel kullanımlı olarak tasarlandı.


Bilişim

Datacasa, “Operatör Bağımsız” bir veri merkezidir. Veri merkezi alanına yeni bir soluk getirmek için 2018 yılında, ETRA Holding bünyesinde Datema Bilişim Ticaret A.Ş. ismi ve DATACASA markasıyla faaliyete başlamıştır.

“Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın.” ilkesine bağlı kalarak çıktığımız bu yolda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz edip, onların ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeyi görev edinmiştir.

Yatırımlarımız teknolojinin gelişimine paralel olarak her geçen gün daha da büyümektedir. Uptime Institute TIER III Sertifikası almaya hak kazandığımız, toplam 2.500 m2 alanımızda iki adet 500 m2’lik Beyaz Alan (Ek Büyüme Alanı) ile hizmet veriyoruz. Yakaladığımız TIER III standardı, bize %99,982 çalışma garantisi veriyor.

Kusursuz bir veri merkezinin ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığımız Datacasa binası; Başakşehir’de, Kayaşehir girişinde, Şehir Hastahanesi Metrosu’na yürüme mesafesindedir. 2 kat ve 450 araç kapasiteli otoparkımız araçlarıyla gelmek isteyenler için büyük kolaylık sunmaktadır.


Turizm

Etra Holding, kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan misafirperverlik özelliği ile turizm sektöründe Türkiye’yi gururlandırdı ve Hampton by Hilton Kayaşehir, 2017’de Avrupa’nın müşteri memnuniyeti en yüksek 2. oteli seçildi.

Otel; İstanbul Havalimanı, Atatürk Havalimanı ve Avrupa Yakası’ndaki önemli sanayi bölgelerine olan yakınlığıyla yerli ve yabancı iş insanlarının tercihi haline geldi.


Lojistik

Fazla eşyalarınız için yeriniz yoksa DepoPro’da yerimiz var.

Etra Holding markalarından olan DepoPro; tamamen kendisine ait 2000 metrekarenin üzerindeki depolama alanıyla, ekonomik, esnek ve pratik depolama çözümleri sunmaktadır.

Kullanıcıların tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurarak kurgulanmış yapısı ile Türkiye’de yeni nesil depolama / saklama / ikinci el eşya değerlendirme kategorilerinde kendine has ürün ve hizmetlere sahiptir.