Başkanın Mesajı

Etra Holding çatısı altında 6 farklı sektörde; sanayi, gayrimenkul, bilişim-teknoloji, eğlence-hizmet, turizm ve lojistik alanlarında hizmet veriyoruz.

İlk günden benimsediğimiz ve bugün hala titizlikle koruduğumuz değerler doğrultusunda doğaya, şehirlere ve insanlara saygılı projeler ürettik, üretmeye de devam edeceğiz. Bu durum bize aynı zamanda, alışılagelmişin dışına çıkarak ülkeye katma değer oluşturacak inovatif fikirlerin hayata geçirilmesi noktasında ışık tutuyor. Bizler mevcut pazardan pay almak yerine, yeni iş modellerine odaklanarak pazarı büyütüp genişletmeyi hedefliyoruz. Öyle ki, çalışanlarımızla birlikte bugüne kadar var olduğumuz sektörlerde sürekli ilklere ve yeniliklere imza atmayı başardık.

Nitelikli ve sürdürülebilir büyümenin yolunun en başta insana verilen değerden ve çağı yakalamak adına teknoloji alanına yapılan yatırımlardan geçtiğine inandık. Milletimize istihdam, devletimize vergi konusunda hep en önde olmayı hedefledik. Ortaya emek koyarak üretmeye, aşkla çalışarak bu topraklara değer katmaya, inançla yürüyerek, ülkemizin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Ercan Uyan

Yönetim Kurulu Başkanı